קריוקי - כל אחד כוכב

כחלק משיתוף הפעולה שלנו עם חברת הקריוקי הגדולה בישראל – "שרים קריוקי", קרנבליטו מציעה מבחר ענק של שירים מכל הזמנים. אנו דואגים להתעדכן כל הזמן בקליפים של השירים הכי חדשים ולהביא אותם אליכם.

ברשותינו מערכות הגברה, תאורה והקרנה מקצועיות שיאפשרו לכם להרגיש כמו הכוכבים הגדולים.

את אירועי הקריוקי אפשר לבצע כ"חאפלות", כתוספת משעשעת למסיבת ריקודים או אפילו כאירוע גיבוש.

מפעיל קריוקי לאירועים

מי מאיתנו לא אוהב קריוקי? לאחרונה צבר הבילוי פופולאריות אדירה, ולא בכדי! 

יש משהו מהנה בישיבה יחדיו, וזמרה משותפת של שירים אהובים. עכשיו, מפעיל קריוקי יוכל להגיע גם לאירוע שלכם – גם אם אינו מתרחש בחדר קריוקי ייעודי. עם תאורה, הגברה וקשת רחבה של סגנונות מוזיקאליים מכל הזמנים, תבטיחו לעצמכם הנאה אמיתית ביום ההולדת, בבר/ת מצווה, אירועי חברה ובכל אירוע אחר.

מפעיל קריוקי – מזמרים כל הערב!

מפעיל קריוקי יודע כיצד להרים את מצב הרוח של האורחים באירוע בעזרת מוזיקה איכותית, להניע את הקהל להשתתפות אקטיבית בפעילות מהנה וזורמת בה יוכלו לקחת חלק ילדים, נוער ומבוגרים כאחד. חברת קרנבליטו עובדת בשיתוף פעולה עם חברת הקריוקי הגדולה בישראל ("שרים קריוקי"), במטרה להעניק ללקוחותיה חוויה מהנה, מלווה במקצועיות ואיכות.

אם עדיין נדמה לכם שקריוקי באירועים עלול להיות מעט מוזר ומעורר תהייה, אנחנו טוענים שהגיע הזמן לשבור את השגרה! הנה כמה יתרונות שהקריוקי יוכל לתת לאירוע שלכם:

  • פעילות מרעננת וייחודית
  • פעילות משותפת בה כולם יכולים לקחת חלק
  • מעלה את המורל
  • אפשר לשלב תחרויות ומשחקים
  • מפעיל הקריוקי ינחה את האירוע
  • תוספת נהדרת לכל אירוע; אירועי מצווה, ערבי גיבוש לעובדים, מסיבות ריקודים ועוד.

מגלים את הזמר שבכם – עם קרנבליטו

ברוכים הבאים! אם הגעתם אלינו, אתם ודאי עוסקים בתכנון וארגון אירוע כלשהו, ואתם ממש חייבים למצוא דרך לתת עוד 'בוסט' של הנאה וכיף לאירוע שאתם מתכננים. אנו בקרנבליטו מציעים שירותי מוזיקה, קריוקי, מתנפחים, מגנטים לאירועים, דוכני מזון ועוד מגוון רחב של אטרקציות בלתי נשכחות שיהוו תוספת נפלאה לכל אירוע. אנחנו מזמינים אתכם להיעזר בנו על מנת להזניק את הרמה של האירוע שלכם, ולהרחיב את החיוך על פניהם של המוזמנים שלכם.